Kopen G3VM-101AR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.33VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| Leverancier Device Pakket: | 4-DIP |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | G3VM101AR Z3527 |
| On-State Resistance (Max): | 700 mOhm |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-101AR |
| load Current: | 1A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST 1A 100V 4-DIP |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |