Kopen HA1-4905-5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 5 V ~ 15 V, ±2.5 V ~ 7.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 7.5mV @ ±15V |
| Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | 16-CDIP |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | CMOS, Push-Pull |
| Temperatuur: | 0°C ~ 75°C |
| Aantal elementen: | 4 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HA1-4905-5 |
| hysteresis: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator General Purpose CMOS, Push-Pull 16-CDIP |
| Beschrijving: | IC COMPARATOR QUAD PREC 16-DIP |
| Current - Quiescent (Max): | 20mA |
| Current - Output (type): | 50mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.15µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (type): | - |
| Email: | [email protected] |