Kopen HA1-5104-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | ±5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 500µV |
| Leverancier Device Pakket: | 14-CERDIP |
| slew Rate: | 3 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HA1-5104-2 |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-CERDIP |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 8MHZ 14CDIP |
| Current - Supply: | 5mA |
| Current - Output / Channel: | 15mA |
| Current - Input Bias: | 130nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 8MHz |
| Email: | [email protected] |