Kopen HC2K-DC6V-F met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 4.8 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| release Time: | 50ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -40°C ~ 50°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HC2K-DC6V-F |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V |
| Contact Rating (Current): | 3A |
| Contact Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 6VDC |
| coil Type: | Latching, Dual Coil |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | 1.2 VA |
| coil Current: | 207mA |
| Email: | [email protected] |