Kopen HCF4010M013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 3 V ~ 20 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | 4000B |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Non-Inverted |
| Uitgangssignaal: | - |
| Andere namen: | 497-6639-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4010M013TR |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Unidirectional 6 Circuit 1 Channel 16-SO |
| Beschrijving: | IC BUFF/CNVRTR HEX N-INV 16SOIC |
| Datasnelheid: | - |
| Kanalen per kring: | 1 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Unidirectional |
| Email: | [email protected] |