Kopen HCF4029M013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | Synchronous |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | 4000B |
| Reset: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4029M013TR |
| Type logica: | Binary Counter, Decade |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter IC Binary Counter, Decade Element 4 Bit Positive Edge 16-SO |
| Richting: | Up, Down |
| Beschrijving: | IC COUNTER PRESET UP/DOWN 16SOIC |
| Count Rate: | 11MHz |
| Email: | [email protected] |