Kopen HCF4070YM013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 14-SO |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, 4000 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 497-14375-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen: | 2 |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL: | 100ns @ 15V, 50pF |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4070YM013TR |
| Type logica: | XOR (Exclusive OR) |
| Logic Level - Low: | 1.5 V ~ 4 V |
| High - logisch niveau: | 3.5 V ~ 11 V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | XOR (Exclusive OR) IC 4 Channel 14-SO |
| Beschrijving: | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO |
| Current - Quiescent (Max): | 20µA |
| Current - Output Hoog, Laag: | 6.8mA, 6.8mA |
| Email: | [email protected] |