Kopen HCF4502BM1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | 4000B |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Push-Pull |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4502BM1 |
| Type logica: | Buffer, Inverting |
| Input Type: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, Inverting Element 6 Bit per Element Push-Pull Output 16-SO |
| Beschrijving: | IC INVRTR/BUFF HEX N-INV 16SOIC |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Email: | [email protected] |