HG2-DC12V-F
HG2-DC12V-F
Onderdeel nummer:
HG2-DC12V-F
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 12V
Data papier:
HG2-DC12V-F.pdf
Invoering
Kopen HG2-DC12V-F met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):9.6 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage:250VAC - Nom
Serie:HG
release Time:30ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Andere namen:255-2933
Temperatuur:-50°C ~ 40°C
opereren Time:30ms
montage Type:Socketable
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:HG2-DC12V-F
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 12V
Contact Rating (Current):20A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:DPDT (2 Form C)
coil Voltage:12VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:100 Ohms
coil Vermogen:1.4 W
coil Current:119.6mA