Kopen HI-8597PSTF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | ARINC429 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | Q9302531 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 2/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HI-8597PSTF |
| Uitgebreide beschrijving: | 2/0 Driver ARINC429 16-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC LINE DRVR ARINC 16-SOIC |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |