Kopen HIP2100EIBZT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | HIP2100EIBZTTR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HIP2100EIBZT |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 4V, 7V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC-EP |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC DRIVER HALF BRDG 100V 8EPSOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2A, 2A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |