Kopen HPA00900AIDCNR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Input: | 0 V ~ 26 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| Serie: | - |
| sensing Method: | High-Side |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HPA00900AIDCNR |
| Functie: | Current Monitor |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Monitor Regulator High-Side 10mA SOT-23-8 |
| Beschrijving: | IC CURR/PWR MONITOR 1% SOT23-8 |
| Current - Output: | 10mA |
| Nauwkeurigheid: | ±1% |
| Email: | [email protected] |