Kopen HVR250P145RAF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V (250V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 1s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.268" Dia x 0.201" W (6.80mm x 5.10mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, HVR250 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 5.5 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 3 Ohm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HVR250P145RAF |
| Afstand tussen de draden: | 0.217" (5.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | FUSE RESETTABLE 145MA 60V RADIAL |
| Current - Trip (It): | 290mA |
| Current - Max: | 3A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 145mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |