Kopen ICM7218AIJIR5254 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-CDIP Frit Seal with Window |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ICM7218AIJIR5254 |
| Interface: | - |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | 8 Digits |
| Beschrijving: | IC DRIVER DECODER 8DIG 28-CERDIP |
| Current - Supply: | 2.5mA |
| Configuratie: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |