Kopen ICM7225IQH+D met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 44-PLCC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 44-LCC (J-Lead) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ICM7225IQH+D |
| Interface: | - |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | 4.5 Digits |
| Beschrijving: | IC COUNT/DECOD LED 4.5DIG 44PLCC |
| Current - Supply: | 200mA |
| Configuratie: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |