Kopen IPB60R125CP met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 1.1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PG-TO263-3-2 |
| Serie: | CoolMOS™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 125 mOhm @ 16A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 208W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | IPB60R125CP-ND IPB60R125CPATMA1 IPB60R125CPTR SP000297368 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IPB60R125CP |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2500pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 70nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 25A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 25A TO263 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 25A (Tc) |
| Email: | [email protected] |