IPB60R125CP
IPB60R125CP
Onderdeel nummer:
IPB60R125CP
Fabrikant:
International Rectifier (Infineon Technologies)
Beschrijving:
MOSFET N-CH 600V 25A TO263
Data papier:
IPB60R125CP.pdf
Invoering
Kopen IPB60R125CP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:3.5V @ 1.1mA
Vgs (Max):±20V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:PG-TO263-3-2
Serie:CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, VGS:125 mOhm @ 16A, 10V
Vermogensverlies (Max):208W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen:IPB60R125CP-ND
IPB60R125CPATMA1
IPB60R125CPTR
SP000297368
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:IPB60R125CP
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:2500pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:70nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 600V 25A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):600V
Beschrijving:MOSFET N-CH 600V 25A TO263
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:25A (Tc)