IQ82C55AZ96
IQ82C55AZ96
Onderdeel nummer:
IQ82C55AZ96
Fabrikant:
Intersil
Beschrijving:
IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Data papier:
IQ82C55AZ96.pdf
Invoering
Kopen IQ82C55AZ96 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:4.5 V ~ 5.5 V
Leverancier Device Pakket:44-MQFP (10x10)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:44-QFP
Output Type:Open Drain
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal I / O:24
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:IQ82C55AZ96
interrupt Output:No
Interface:Parallel
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10)
Beschrijving:IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Huidige - Output Source / Zink:2.5mA