Kopen ISL6115ACBZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10.2 V ~ 13.8 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Current Limit, Fault Timeout |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6115ACBZ-T |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | Latched Fault |
| Feature Pins: | CTIM, ISET, PGOOD, PWRON |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC CTRLR POWER DIST 12V 8-SOIC |
| Current - Supply: | 3mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |