Kopen ISL6140IB-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10 V ~ 80 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Circuit Breaker, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6140IB-T |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | Latched Fault |
| Feature Pins: | DRAIN, /PWRGD, OV, UV |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel -48V, VoIP 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC CONTROLLER HOT PLUG 8-SOIC |
| Current - Supply: | 900µA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | -48V, VoIP |
| Email: | [email protected] |