Kopen ISL6443AIVZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5.6 V ~ 24 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6443AIVZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supplies PMIC 28-TSSOP |
| Beschrijving: | IC CTRLR SGL/STP DWN PWM 28TSSOP |
| Current - Supply: | 2mA |
| toepassingen: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |