Kopen ISL6549CAZA met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | Controller |
| Voltage / Current - Output 1: | Controller |
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6549CAZA |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 150kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 150kHz ~ 1MHz 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG DL BCK/LINEAR 16-QSOP |
| Email: | [email protected] |