Kopen ISL6556ACB-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.84 V ~ 1.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 3 V ~ 12 V |
| Leverancier Device Pakket: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6556ACB-T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Intel VR10X Voltage Regulator IC 4 Output 28-SOIC |
| Beschrijving: | IC CTRLR MULTIPHASE VRM10 28SOIC |
| toepassingen: | Controller, Intel VR10X |
| Email: | [email protected] |