Kopen ISL95825HRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.5 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 28 V |
| Leverancier Device Pakket: | 32-QFN (4x4) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -10°C ~ 100°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL95825HRZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel VR12.5, VR12.6 Voltage Regulator IC 1 Output 32-QFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC CTRLR PWM VR12.5 32QFN |
| toepassingen: | Controller, Intel VR12.5, VR12.6 |
| Email: | [email protected] |