JAN1N2970RB
Onderdeel nummer:
JAN1N2970RB
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19339 Pieces
Data papier:
JAN1N2970RB.pdf
Invoering
Kopen JAN1N2970RB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Zener (Nom) (Vz):6.8V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.5V @ 2A
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:DO-213AA (DO-4)
Serie:Military, MIL-PRF-19500/124
Vermogen - Max:10W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-203AA, DO-4, Stud
Andere namen:1086-15646
1086-15646-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 175°C
montage Type:Stud Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:JAN1N2970RB
Impedantie (Max) (ZZT):1.2 Ohm
Uitgebreide beschrijving:Zener Diode 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4)
Beschrijving:DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr:150µA @ 5.2V