Kopen JAN1N2989B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 30V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.5V @ 2A |
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | DO-213AA (DO-4) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/124 |
| Vermogen - Max: | 10W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Andere namen: | 1086-15662 1086-15662-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N2989B |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 8 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 30V 10W DO213AA |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 22.8V |
| Email: | [email protected] |