Kopen JAN1N4493C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 150V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1V @ 200mA |
| Tolerantie: | ±2% |
| Leverancier Device Pakket: | DO-41 |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Vermogen - Max: | 1.5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Andere namen: | 1086-18096 1086-18096-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N4493C |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 700 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-41 |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 150V 1.5W DO41 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 250nA @ 120V |
| Email: | [email protected] |