JAN1N5653A
Onderdeel nummer:
JAN1N5653A
Beschrijving:
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO13
beschikbare kwaliteit:
16153 Pieces
Data papier:
JAN1N5653A.pdf
Invoering
Kopen JAN1N5653A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):58.1V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:92V
Spanning - Onderbreking (Min):64.6V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-13 (DO-202AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500/500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-13
Andere namen:1086-15816
1086-15816-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 175°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:JAN1N5653A
Beschrijving:TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO13
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):16.3A