Kopen JAN1N6045A met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 15V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 25.2V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 17.1V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | DO-13 (DO-202AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/507 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | DO-13 |
| Andere namen: | 1086-15868 1086-15868-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6045A |
| Beschrijving: | TVS DIODE 15VWM 25.2VC DO13 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 59.5A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |