Kopen JAN1N6164US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 62.2V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 118.44V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 74V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | C, SQ-MELF |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, C |
| Andere namen: | 1086-19747 1086-19747-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6164US |
| Beschrijving: | TVS DIODE 62.2VWM 118.44VC CPKG |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 12.64A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |