Kopen JAN1N6661US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1V @ 400mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 225V |
| Leverancier Device Pakket: | D-5A |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/587 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, A |
| Andere namen: | 1086-16019 1086-16019-MIL |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6661US |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 225V 500mA Surface Mount D-5A |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 225V 500MA D5A |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 50nA @ 225V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 500mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |