Kopen JANS2N2222AUBC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 50mA, 500mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | 3-SMD |
| Serie: | * |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3-SMD, No Lead |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANS2N2222AUBC |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 800mA 500mW Surface Mount 3-SMD |
| Beschrijving: | NPN TRANSISTOR |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |