Kopen JANS2N2369AUB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 15V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 450mV @ 10mA, 100mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | UB |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/317 |
| Vermogen - Max: | 360mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3-SMD, No Lead |
| Andere namen: | 1086-15272-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 33 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANS2N2369AUB |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 360mW Surface Mount UB |
| Beschrijving: | TRANS NPN 15V SMD |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 100mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 400nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | - |
| Email: | [email protected] |