Kopen JANS2N5416UA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2V @ 5mA, 50mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | UA |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/485 |
| Vermogen - Max: | 750mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 4-SMD, No Lead |
| Andere namen: | 1086-16152 1086-16152-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANS2N5416UA |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 1A 750mW Surface Mount UA |
| Beschrijving: | TRANS PNP 300V 1A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 50mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |