Kopen JANTX1N4963US met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 16V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.5V @ 1A |
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | D-5B |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Vermogen - Max: | 5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | E-MELF |
| Andere namen: | 1086-2402 1086-2402-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX1N4963US |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 3.5 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 5W ±5% Surface Mount D-5B |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 16V 5W D5B |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 12.2V |
| Email: | [email protected] |