Kopen JANTX1N4967C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 24V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.5V @ 1A |
| Tolerantie: | ±2% |
| Leverancier Device Pakket: | E, Axial |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/435 |
| Vermogen - Max: | 5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | E, Axial |
| Andere namen: | 1086-18561 1086-18561-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX1N4967C |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 5 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 5W ±2% Through Hole E, Axial |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 24V 5W E AXIAL |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 2µA @ 18.2V |
| Email: | [email protected] |