Kopen JANTX2N4092UB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Cutoff (VGS uit) @ Id: | - |
|---|---|
| Spanning - Breakdown (V (BR) GSS): | 40V |
| Leverancier Device Pakket: | 4-SMD |
| Serie: | - |
| Resistance - RDS (On): | 50 Ohm |
| Vermogen - Max: | 360mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 4-SMD, No Lead |
| Andere namen: | 1088-1015 1088-1015-MIL |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX2N4092UB |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 16pF @ 20V |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | JFET N-Channel 15mA @ 20V 360mW Surface Mount 4-SMD |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 40V |
| Beschrijving: | JFET N-CH 40V 0.36W SMD |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (VGS = 0): | 15mA @ 20V |
| Email: | [email protected] |