Kopen JANTX2N6212 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.6V @ 125mA, 1A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-66 (TO-213AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/461 |
| Vermogen - Max: | 3W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-213AA, TO-66-2 |
| Andere namen: | 1086-16180 1086-16180-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX2N6212 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 300V 2A 3W Through Hole TO-66 (TO-213AA) |
| Beschrijving: | TRANS PNP 300V 2A TO-66 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 1A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 5mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |