JANTXV2N5152
Onderdeel nummer:
JANTXV2N5152
Beschrijving:
TRANS NPN 80V 2A TO39
beschikbare kwaliteit:
19493 Pieces
Data papier:
JANTXV2N5152.pdf
Invoering
Kopen JANTXV2N5152 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:1.5V @ 500mA, 5A
transistor Type:NPN
Leverancier Device Pakket:TO-39 (TO-205AD)
Serie:Military, MIL-PRF-19500/544
Vermogen - Max:1W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
Andere namen:1086-21016
1086-21016-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 200°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:JANTXV2N5152
Frequentie - Transition:-
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2A 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD)
Beschrijving:TRANS NPN 80V 2A TO39
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:30 @ 2.5A, 5V
Current - Collector Cutoff (Max):50µA
Current - Collector (Ic) (Max):2A