Kopen JCG-5R met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 4800V (4.8kV) |
| Size / Dimension: | 3.000" Dia x 15.910" L (76.20mm x 404.10mm) |
| Serie: | JCG |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JCG-5R |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE NON STD |
| Huidige score: | 150A |
| Klasse: | R |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50kA |
| goedkeuringen: | UR |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |