Kopen JLLN090.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 300V |
| Size / Dimension: | 0.811" Dia x 0.843" L (20.60mm x 21.40mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLLN |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | JLLN090 JLLN90 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JLLN090.V |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 90A 300VAC/125VDC |
| Huidige score: | 90A |
| Klasse: | T |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 20kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |