Kopen KSZ8873MML met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-LQFP (10x10) |
| normen: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Serie: | - |
| Protocol: | Ethernet |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-LQFP |
| Andere namen: | 576-3460 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | KSZ8873MML |
| Interface: | I²C, SPI |
| Functie: | Switch |
| Uitgebreide beschrijving: | Ethernet Switch 10/100 Base-T/TX PHY I²C, SPI Interface 64-LQFP (10x10) |
| Beschrijving: | IC ETHERNET SWITCH 3PORT 64-LQFP |
| Current - Supply: | 115mA |
| Email: | [email protected] |