L175J15KE
Onderdeel nummer:
L175J15KE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 15K OHM 5% 175W
Data papier:
L175J15KE.pdf
Invoering
Kopen L175J15KE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
Serie:270
Weerstand (Ohm):15k
Vermogen (Watt):175W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHL175J15KE
OHL175J15KE-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L175J15KE
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 15K OHM 5% 175W