L25J35KE
Onderdeel nummer:
L25J35KE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 35K OHM 5% 25W
Data papier:
L25J35KE.pdf
Invoering
Kopen L25J35KE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Serie:270
Weerstand (Ohm):35k
Vermogen (Watt):25W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHL25J35KE
OHL25J35KE-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L25J35KE
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 35K OHM 5% 25W