LD1086D2M33TR
LD1086D2M33TR
Onderdeel nummer:
LD1086D2M33TR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 1.5A D2PAK
Data papier:
LD1086D2M33TR.pdf
Invoering
Kopen LD1086D2M33TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 30V
Voltage - Dropout (standaard):1.3V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:D2PAK-3
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:32 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LD1086D2M33TR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A D2PAK-3
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 1.5A D2PAK
Current - Output:1.5A