LD1086D2T12TR
LD1086D2T12TR
Onderdeel nummer:
LD1086D2T12TR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 12V 1.5A D2PAK
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18359 Pieces
Data papier:
LD1086D2T12TR.pdf
Invoering
Kopen LD1086D2T12TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:12V
Voltage - Input:Up to 30V
Voltage - Dropout (standaard):1.3V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:D2PAK
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen:497-3440-1
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LD1086D2T12TR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 1.5A D2PAK
Beschrijving:IC REG LDO 12V 1.5A D2PAK
Current - Output:1.5A