LD39130SJ18R
LD39130SJ18R
Onderdeel nummer:
LD39130SJ18R
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 0.3A FLIPCHIP
Data papier:
LD39130SJ18R.pdf
Invoering
Kopen LD39130SJ18R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:4-FlipChip (.69x.69)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:4-UFBGA, FCBGA
Andere namen:497-14206-2
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LD39130SJ18R
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 4-FlipChip (.69x.69)
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 0.3A FLIPCHIP
Current - Output:300mA