LGJ2E151MELA
Onderdeel nummer:
LGJ2E151MELA
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.LGJ2E151MELA.pdf2.LGJ2E151MELA.pdf
Invoering
Kopen LGJ2E151MELA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LGJ
Ripple Current:740mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGJ2E151MELA
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:150µF