LGU2D821MELC
LGU2D821MELC
Onderdeel nummer:
LGU2D821MELC
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Data papier:
1.LGU2D821MELC.pdf2.LGU2D821MELC.pdf
Invoering
Kopen LGU2D821MELC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:2.04A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2709
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2D821MELC
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:820µF