LGU2W181MELZ
LGU2W181MELZ
Onderdeel nummer:
LGU2W181MELZ
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.LGU2W181MELZ.pdf2.LGU2W181MELZ.pdf
Invoering
Kopen LGU2W181MELZ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:1A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2858
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:23 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2W181MELZ
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.969" (50.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:180µF