LGY2Z152MELB
LGY2Z152MELB
Onderdeel nummer:
LGY2Z152MELB
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Data papier:
LGY2Z152MELB.pdf
Invoering
Kopen LGY2Z152MELB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:180V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LGY
Ripple Current:2.5A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGY2Z152MELB
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Capaciteit:1500µF